FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Polskie prawo budowlane wymaga wykonywania pomiarów elektrycznych w celu odebrania inwestycji oraz regularnie co 5 lat

Wg polskiego prawa budowlanego badania okresowe instalacji elektrycznej należy wykonywać co 5 lat. Często nie jest to praktykowane z uwagi na niewiedzę że właściciel instalacji bierze odpowiedzialność za pożar lub inny nieszczęśliwy wypadek który był wynikiem tego zaniedbania. Dodatkowo firmy ubezpieczeniowe w przypadku braku aktualnych pomiarów elektrycznych najczęściej nie wypłacą odszkodowania za straty powstałe w nieruchomości.

Koszt wykonania pomiarów zależy od metrażu, ilości punktów i rodzaju instalacji. Najczęściej koszt przeglądu instalacji elektrycznej waha się w przedziale od 300 zł do 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu w celu wykonania indywidualnej wyceny pomiarów.

Koszt instalacji elektrycznej zależy od rodzaju zabudowy, ilości punktów elektrycznych, rozkładu oraz wielkości pomieszczeń jak i wielu innych czynników. Zachęcamy w celu uzyskania wyceny wykonania instalacji elektrycznej. Oferujemy darmową wycenę!

Tak, przeprowadzamy taką usługę. Zachęcamy do takiej wymiany skrzynek ponieważ eliminuje to ciągły problem problem wymieniania przepalonych bezpieczników na nowe. Oczywiście możemy zapewnić cały osprzęt potrzebny do wymiany skrzynki elektrycznej.

Czas wykonania instalacji zależy od wielu czynników, złożoności instalacji, wielkości domu, ilości punków i wielu innych czynników. Szacunkowy czas wykonania instalacji to ok. 2 tygodnie.

Przewiń do góry